הפחתת רמות סוכר בדם אצל מבוגרים

סוכרת סוג 2 - סכרת "מבוגרים", נחשבת לסוג הסוכרת שפורצת כשהלבלב עדיין מסוגל לייצר את האינסולין, אבל, למרות זאת, האינסולין שמיוצר בגוף כושל בביצוע ה"משימה" אשר לשמה הוא מיוצר בגוף - החדרתו של הגלוקוז לתאי הגוף. למרות שידוע כי סכרת מסוג זה עלולה להופיע ללא תלות בגיל, לרוב, היא תאופיין, אצל רוב הסובלים ממנה, לראשונה, רק לאחר שהם עוברים את גיל 40. על אף שסוג סכרת זה, מקושר, לרוב, נטייה גנטית, לתזונה או לאורח החיים, לתוספי תזונה מסוגים שונים קיימת השפעה מוכחת-מחקרית ביכולת לדחות את הופעתה במשך שנים רבות. במקרים מסוימים, שאף הם נחקרו, הצליחו תוספי התזונה למנוע את הופעתה של הסוכרת לגמרי, על ידי איזון של רמות הסוכר הגבוהות בדם. כך שבמקרים לא מעטים, הפחתת רמות סוכר בדם אצל מבוגרים עשויה למנוע את הופעת הסוכרת.
 

Stevie-up - הפחתת רמות סוכר בדם אצל מבוגרים

אמנם, שימושו המוכר ביותר של צמח הסטיביה היא יכולותיו בהמתקת מזון ומשקאות, ושימוש כתחליף לסוכר המתועש והמעובד, אבל, בצד יכולותיו אלו, הוא אף משמש מקור טבעי לחומרים הידועים ביכולות הסיוע שלהם להורדת רמות הסוכר הגבוהות בדם, הן אצל חולי סכרת מאובחנים והן אצל אנשים שמצבם מוגדר כ"טרום סכרתי". את צמחי הסטיביה שמהם מופקים תוספי המזון הטבעיים של אורגני טל מגדלים בהר גלבוע שצפון הארץ. המיצויים המופקים מהם מופקים ללא שימוש באלכוהול ואף אינם מכילים כל חומר משמר. מחקרים שונים שבוצעו בתחום הוכיחו, כי שימוש קבוע בצמחי הסטיביה משפיע לטובה על רמות הסוכר הגבוהות בדם ומסייע באיזונן לאורך זמן.
 

מדוע דווקא תוספי התזונה הטבעיים מבית אורגני טל?

ישנן לא מעט סיבות בעד שימוש בתוספי תזונה של אורגני טל לצורך הפחתת רמות סוכר בדם אצל מבוגרים. ראשית, לאורגני טל יש ניסיון של למעלה משני עשורים של ייצור ושיווק המוצרים הטבעיים המבוססים על צמח הסטיביה. את מוצרי החברה ניתן לרכוש בחנות האונליין שבאתר, כך שאינכם צריכים לטרוח ולחפשם בחנויות טבע או בקניונים הומי אדם. ההזמנה מגיעה ישירות אליכם הביתה באמצעות שליח, עוד דבר שהופך את ההזמנה של מוצריה הטבעיים של אורגני טל לנוחה וזמינה במיוחד, בעיקר בתקופות ובמצבים יוצאי דופן (למשל - סגרי הקורונה). ואחרון חביב - אם אתם זקוקים לייעוץ בעת בחירת המוצר המתאים למצבכם, תוכלו להיעזר, לשם כך, באחד מאנשי המקצוע המנוסים שלנו.
 
כל המידע הנ"ל אינו מהווה תחליף לייעוץ רפואי ואינו מתיימר להוות חוות דעת או המלצה רפואית. כל המידע במאמר הינו בגדר המלצה בלבד, ואינו מחליף ייעוץ עם רופא מוסמך.
x

#{title}

#{text}

#{price}