פצעים בחלל הפה אצל מבוגרים


סובלים מפצעים בחלל הפה? בוודאי לא ינחם אתכם לדעת שאינכם לבד בצרה הזו, שכן, רוב האוכלוסייה תסבול, בשלב זה או אחר של חייה, מפצעים בחלל הפה (אפטות).

קרא עוד >>

פתרון טבעי לסוכרת


מחלת הסוכרת נחשבת לאחת מהמחלות השקטות אשר עלולות לפגוע במערכות החשובות ביותר בגוף, במשך שנים, עד שהמחלה מתגלה.

קרא עוד >>

תוסף תזונה לאיזון הסוכר בגוף


לתרופות הקונבנציונאליות יש גם תופעות לוואי לא מעטות, או, "סתם" התוויות-נגד, שאומרות, שלא כל אחד יכול להשתמש בהן.

קרא עוד >>

תמצית סטיביה


בוודאי תופתעו לגלות, כי במקביל לשאיפתה של האנושות "להתקדם", לחתור קדימה לתיעוש ולמודרניזציה, אנחנו מחפשים גם פתרונות ישנים יותר לאותן הבעיות המטרידות אותנו (כאנושות) כבר מאות שנים.

קרא עוד >>

תמצית צמחים סטיביה


אנחנו מוכנים להתערב, שהדבר הראשון שעלה לכם בראש כרגע, הוא יכולתה של תמצית צמחי הסטיביה להמתיק את המזון והמשקאות ולהוות חלופה בריאה יותר לסוכר (על כל סוגיו השונים).
קרא עוד >>

איזון רמות הסוכר בדם


מחלת הסכרת נחשבת למגיפה בעולם המערבי, כשמספרם של החולים בה עולה בכל שנה. כיום, מוצעות לסובלים מסכרת מספר דרכים שונות ומגוונות העשויות לסייע איזון רמות הסוכר בדם, למשל - ביצוע פעילות גופנית, צמצום כמות הפחמימות והפחתה של כמויות הסוכר הלבן שמקורם במזון ובשתייה שלנו.

קרא עוד >>

הורדת (איזון) רמות הסוכר בדם באופן טבעי


אם אתם סובלים מרמות סוכר שאינן מאוזנות בדם, סביר להניח, כי כבר הוצעו לכם לא מעט פתרונות, כשאחד הפתרונות השכיחים ביותר לסובלים מרמות סוכר לא מאוזנות (ובעיקר - גבוהות מהמומלץ) הוא, כידוע, טיפול תרופתי.

קרא עוד >>

הפחתת (איזון) רמות הסוכר בדם אצל מבוגרים


רמות הסוכר הגבוהות בדם מאפיינות, ללא ספק, את מרבית אוכלוסיית העולם המערבי. בין אם כתוצאה מאורח החיים הסטאטי וחסר הפעילות של אנשי העולם המתקדם ובין אם כתוצאה מאכילת היתר של מוצרים עתירי פחמימות ושומן - רמות סוכר גבוהות מהמומלץ בגוף הפכו לתופעה נפוצה ושכיחה ביותר.

קרא עוד >>

טיפול באפטה


הופעתן של אפטות (כיבים) בחלל הפה היא תופעה נפוצה, אשר עלולה להיגרם ממגוון רחב של סיבות, גם אצל ילדים וגם אצל מבוגרים. 

קרא עוד >>

טיפול טבעי בטרום סוכרת


במרבית המקרים, סוגי הרפואה השונים יציעו לנו טיפולים למחלת הסוכרת ותרופות לאיזון הסוכר בדם, לאחר שהבעיה כבר מתעוררת. אבל מה לגבי טיפול במצב טרום-סכרתי?

קרא עוד >>

ממתיק סטיביה


אם אינכם חיים על אי בודד, בטח כבר שמעתם עד כמה הסוכר המצוי במזון ובמשקאות שלנו מזיק לגוף. אמנם, סוגי הסוכר החום השונים, לכאורה, נחשבים לפחות "מזיקים" מהסוכר הלבן, בשל היותם פחות מעובדים ומתועשים, אבל, בשורה התחתונה - סוכר הוא סוכר הוא סוכר, וככזה - בכל צורה שלו, הוא אינו בריא לשיניים ולגוף. ​

קרא עוד >>

סוכרת סוג 2 טיפול טבעי

 
סוכרת סוג 2 מוגדרת כסוכרת הפורצת בזמן שהלבלב עדיין מסוגל לייצר אינסולין, אולם האינסולין המיוצר אינו מצליח לבצע את המשימה שלשמה הוא נוצר - החדרת הגלוקוז לתאים בגוף. 

 

קרא עוד >>

סטיביאפ לאיזון סוכר בדם

 
כיום, כבר ידוע לכל, כי איזון רמות הסוכר בדם נחשב לאחד מהדברים החשובים ביותר, אצל החולים בסוכרת וגם אצל אנשים הנוטים ללקות במחלה (גם כשהסיבה לכך היא תורשתית).

 

קרא עוד >>

סטיביאפ לטיפול בחולה סכרת

 
מחקרים שנעשו לאחרונה מורים על השפעתו המטיבה של צמח הסטיביה על רמות הסוכר בדם, כך שאין זה מפתיע כי אחד מתוספי התזונה הפופולאריים כיום, המסייעים באיזון רמות הסוכר בדם, הוא סטיביאפ של חברת אורגני טל.

 

קרא עוד >>

עלי סטיביה

 
באופן פרדוקסאלי למדי, ככל שהאנושות מתקדמת "קדימה" למודרניזציה ולתיעוש, היא מחפשת יותר ויותר פתרונות קלאסיים וישנים, לבעיות שמטרידות את האנושות מאות שנים. 

 

קרא עוד >>


 
x

#{title}

#{text}

#{price}